4°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی
    تعداد بازدید: 38
    کد: 159990
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
    عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد:

    نگاه جامعه به مشاغل آرامستان‌ها در حال تغییر است

    امروزه مردم متوجه این موضوع هستند که بدون خدماتی که در سازمان فردوس‌ها ارائه می‌شود، جامعه دچار مشکلات جدی خواهد شد و حقیقتا باید به پرسنل این سازمان خداقوت گفت.
    عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد:

    به گزارش روابط عمومی سازمان فردوس ها، محمدحسین ودیعی در حاشیه بازدید از غرفه سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد در نهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری افزود: امروزه زندگی شهری و به طور کلی توده‌های اجتماعی، نیازمند خدمات گوناگون و مختلفی است و هرکس در یک رشته خدماتی مشغول فعالیت است که این خدمات متقابل بین افراد جامعه زندگی را تسهیل می‌کند.
    وی ادامه داد: طبیعتا این خدمات هر چقدر سخت‌تر باشد اجر معنوی بیشتری دارد و از دیدگاه مردم نیز امروزه دیگر برخی از شغل‌ها ناپسند نیست.
    ودیعی با اشاره به طاقت فرسا بودن مشاغل حوزه سازمان فردوس‌ها بیان کرد: همکاران ما در این سازمان چه از نظر جسمی و چه از نظر فکری و روحی شرایط سختی را دارند. از یک سو همیشه با انسان‌هایی برخورد دارند که دچارمصیبت و درد و رنج هستند و ممکن است در مواجهه با کارمندان بخش‌های مختلف سازمان فردوس‌ها، ناملایمت‌هایی از آنها دیده شود و از سوی دیگر فعالیت‌های بدنی دشواری در این مشاغل وجود دارد؛ از این رو جزء مشاغل سخت و زیان‌آور تلقی می‌شود.
    عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: امروزه مردم متوجه این موضوع هستند که بدون خدماتی که در سازمان فردوس‌ها ارائه می‌شود، جامعه دچار مشکلات جدی خواهد شد و حقیقتا باید به پرسنل این سازمان خداقوت کفت.
     

    تعداد بازدید: 38
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر